Neverstick2

Modelová řada nádobí Neverstick2 je až 7krát odolnější vůči škrábancům, vrypům i oděrkám než jiné nepřilnavé povrchy.

Tuto skutečnost potvrdila v lednu 2019 na základě celé řady testů i nezávislá laboratoř. Pánev Neverstick2 tak obstála ve srovnání s širokým vzorkem pánví jiných výrobců, a to jak největších značek zaměřených na trh s nádobím, tak maloobchodních značek. Celkem bylo vybráno 35 různých pánví, včetně levnějších i dražších variant. Díky tomu byl napodoben podobný scénář spotřebitele při nákupu nové pánve.

Kvalitní a odolné nepřilnavé nádobí Neverstick

Zásadní otázkou u nepřilnavého povrchu je míra odolnosti. Vlastnosti nepřilnavého povrchu se totiž odvozují od míry poškození nepřilnavého povrchu. Během používání nádobí dochází ke kontaktu s různými předměty - obracečky, vařečky, měchačky apod., které mohou snížit nepřilnavé vlastnosti. V testech proto prošly pánve metodou “škrabání” - vrypy ostrým hrotem. Na základě tohoto testu lze porovnat, kolikrát je pánev Neverstick2 odolnější než jiné nepřilnavé pánve.

Modelová řada Neverstick2 vyniká nejen maximální odolností svého povrchu, ale zaujme i svým nadčasovým designem. Nepřilnavost povrchu a dokonalé uvolňování povrchu je ideální jak pro samotné vaření, tak i následné mytí, ať už ručně nebo v myčce. Nádobí řady Neverstick2 je vhodné pro všechny typy vařičů, a to včetně indukce nebo použití v troubě do teploty do 260 °C. Rychlé a rovnoměrné rozložení teploty šetří jak váš čas, tak spotřebu energie. Vaření s Neverstick2 je navíc zdravější, neboť není nutné používat žádný tuk.

Zobrazit celou nabídku na e-shopu

Mohlo by Vás zaujmout

 Hrnec s nepřilnavým povrchem Eaziglide Neverstick2

Hrnec s poklicí Eaziglide Neverstick2

Koupit v e-shopu

Zapékací misky s precizním zpracováním a dokonalým nepřilnavým povrchem

Zapékací miska Ramekin Eaziglide Neverstick2

Koupit v e-shopu

Nepřilnavá palačinková pánev

Pánev na palačinky Eaziglide Neverstick2

Koupit v e-shopu