Neverstick3

Modelová řada Neverstick3 je nejodolnějším a nejsilnějším nepřilnavým nádobím značky Eaziglide. Právem se tak řadí k top inovativním produktům na trhu. Řada testů v nezávislé laboratoři potvrdila, že veškeré produkty modelové řady Neverstick3 jsou až 7krát odolnější vůči mechanickému poškození v podobě škrábanců, oděrek i vrypů. Dokonce je 2x odolnější než nerezová ocel. Záruka dlouhé životnosti tuto skutečnost jen potvrzuje.

Maximální odolnost povrchu zajišťuje anodizovaný letecký hliník, který se pyšní dlouhou životností. Pevná základna z nerezové oceli, která je k tělu pánve přilepena pomocí třecího lisu o hmotnosti 2 500 tun, zajišťuje rychlé a rovnoměrné rozložení tepla, což zároveň snižuje spotřebu energie potřebnou k dosažení optimální teploty vaření.

Kuchyňské nádobí Neverstick s inovativním odolným povrchem
Kuchyňské nádobí s několika velmi kvalitními vrstvami

Nepřilnavý povrch produktů Neverstick3 umožňuje vaření bez použití tuku, aniž by hrozilo přichycení potravin. Jednoduše si tak můžete připravit zdravější variantu vašich oblíbených pokrmů. Snadnější je i následné mytí ručně či v myčce, a to díky skvělému uvolňování surovin z povrchu.

Příjemnou manipulaci a pohodlné držení zajišťuje nýtovaná rukojeť z nerezové oceli, která zůstává díky speciální technice odlití pod tlakem chladná i během dlouhého vaření. Produkty z modelové řady Neverstick3 jsou ideální pro všechny typy vařičů, včetně indukce nebo použití v troubě až do teploty 260 °C.

Zobrazit celou nabídku na e-shopu

Mohlo by Vás zaujmout

Rendlík se skleněným poklicí Eaziglide Neverstick3

Rendlík s poklicí Eaziglide Neverstick3

Koupit v e-shopu

Hranatá pánev s odolným povrchem a dlouhou životností

Hranatá grilovací pánev Eaziglide Neverstick3

Koupit v e-shopu

Nepřilnavá pánev z anodizovaného leteckého hliníku

Pánev 20 cm Eaziglide Neverstick3

Koupit v e-shopu