Neverstick1

Modelová řada Neverstick1 je charakteristická nejen svým nadčasovým a minimalistickým designem, ale i přijatelnější cenou. To ovšem nesnižuje nic na její kvalitě. Nová řada Neverstick1 má řadu skvělých vlastností typických pro modelovou řadu Neverstick2. Nízká hmotnost, avšak vysoce odolný tvrzený hliník jsou zárukou mnohaletého používání.

Unikátní dvouvrstvý nepřilnavý povrch Eaziglide Neverstick1 je 100% bezpečný, neboť je vyrobený bez škodlivých či toxických látek jako PFQA. Nádobí Neverstick1 je navíc možné mýt i v myčce, a to bez hrozby odlupování povrchu nebo vzniku oděrek. Nepřilnavost povrchu Neverstick1 je krytá  zárukou dlouhé životnosti.

Nepřilnavé nádobí s odolným povrchem a nízkou hmotností

Nepřilnavý povrch rovněž umožňuje tzv. suché smažení, ke kterému nepotřebujete ani gram tuku. Jednoduše tak připravíte zdravější pokrmy. Inovativní nepřilnavý povrch se navíc díky perfektnímu uvolňování potravin snadno čistí. Příjemnou manipulaci s nádobím Neverstick1 zajišťují rukojeti, které se dobře drží a během vaření se nezahřívají.

Pánev s odolným nepřilnavým povrchem pro zdravé vaření

Na rozdíl od běžného nepřilnavého nádobí využívá řada Neverstick1 plnou indukční základnu z nerezové oceli, což umožňuje velmi rychlé a rovnoměrné rozložení tepla. Výsledkem je nejen úspora času, ale především menší spotřeba energie pro dosažení optimální teploty vaření. Výhodou Neverstick1 je jeho použití pro všechny typy vařičů - od běžného plynového až po moderní indukční desku.